فروشگاه داتیس

Home

نمایش 1–12 از 69 نتیجه

UHF RFID swing U آر اف آی دی ریدر دستی

اسکنر آر اف آی دی UHF swingU یکی از محصولات کاربردی در این زمینه و بسیار ارگونومیک و کاربر پسند است. UHF swing U برای منظورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و رضایتمندی برای خریداران به ارمغان می آورد.

اسکنر RFID برد بلند – UHF Desktop reader

اسکنر RFID برد بلند - UHF Desktop reader با آنتن داخلی بوده و ایده آل برای خواندن و نوشتن تگ های پسیو پارکینگی در فرکانس UHF است. این ریدر برد بلند پشتیبانی از تگ های پسیو (بدون باطری) و امکان تنظیم فاصله خواندن تگ ها از 5 تا 8 متر و امکان نصب در فضای باز، کاربر را از استفاده از ریموت کنترل ها و تگ های اکتیو و مشکلات متعدد آنها بی نیاز کرده و در مجتمع های بزرگ علاوه بر خودکار نمودن باز شدن درهای پارکینگی، صرفه جویی قابل ملاحظه ای نیز در هزینه ها به همراه خواهد داشت. این ریدر rfid برد بلند برای سایر کاربردها همچون مدیریت انبار، ردیابی اموال و ثبت ورود و خروج کالا نیز قابل استفاده است.

اسکنر کارت پارکینگ (UHF RFID Reader MR6011)

UHF MR6011 یک ریدر برد بلند RFID با آنتن داخلی بوده و ایده آل برای خواندن و نوشتن تگهای پسیو پارکینگی در فرکانس UHF است. این ریدر برد بلند پشتیبانی از تگهای پسیو (بدون باطری) و امکان تنظیم فاصله خواندن تگ ها از 5 تا 8 متر و امکان نصب در فضای باز، کاربر را از استفاده از ریموت کنترل ها و تگ های اکتیو و مشکلات متعدد آنها بی نیاز کرده و در مجتمع های بزرگ علاوه بر خودکار نمودن باز شدن درهای پارکینگی، صرفه جویی قابل ملاحظه ای نیز در هزینه ها به همراه خواهد داشت.

باركد خوان بی سیم ZEBRA symbol LI4278

بارکد خوان LI4278 برای استفاده روزانه و روزمره، آزادی بی سیم و دارای بلوتوث می باشد. مدیریت قدرت بالای باتری بیشترین تعداد اسکن را در هر بار شارژ باتری برای پشتیبانی از برنامه های فشرده اسکن ارائه می دهد. می توانید از آن در محیط های غبارآلود و مرطوب استفاده کنید و در برابر افتادن از ارتفاع 1.5 متر مقاوم است.

بارکد خوان PSC QS6500 – خرید

بارکد خوان PSC QS6500 جدیدترین اسکنر دستی PSC است که دارای جدیدترین فناوری تصویربرداری خطی است. بارکد اسکنر QS6500 برای مشتریان خرده فروشی، اداری، مراقبت های بهداشتی و صنایع سبک که به دنبال یک اسکنر دستی هستند که عملکرد عالی و دوام با قیمت مناسب داشته باشد، بهترین قیمت/عملکرد را در بازار ارائه می دهد. PSC QS6500 مزایای بسیاری از جمله عملکرد اسکن تهاجمی، محوطه ارگونومیک، عمق میدان عالی، بارکد خوانی سریع، پرتو هدف گیری روشن و دوام و قابلیت اطمینان برتر را ارائه می دهد.

بارکد خوان بی سیم هانیول Honeywell voyager 1452g

بارکد خوان Honeywell voyager 1452g یک اسكنر بی سیم دستی است. ساخته شده بر روی پلت فرم محبوب ترین سری های اسکنر ویجر. فناوری بلوتوث ارتباط بی سیم را در فاصله 10 متری پایه فراهم می کند. بارکد خوان 1452g آزادی کار را افزایش می دهد و محدودیت های مربوط به استفاده از کابل را از بین می برد.

بارکد خوان ثابت Zebra symbol LS7708

بارکد اسکنر مینی اسلات LS 7708  گزینه مناسبی برای خرده فروشانی است که به دنبال بهره وری بیشتر و افزایش بهره وری هستند. نسخه پیشخوان LS 7708 برای ارائه یا اسکن با انگشت در یک فاکتور جذاب در دسترس است.

برای اسکن سریع و دقیق کالاها در هنگام پرداخت ، این اسکنر بدون استفاده از هندزفری به حداقل تلاش اپراتور نیاز دارد. هر ویژگی به افزایش کارایی برای تسویه حساب سریع و سریعتر مشتری کمک می کند.

بارکد خوان مترولاجیک Metrologic MS9520

MS9520 Voyager را می توان به عنوان یک اسکنر طرح ریزی دستی و ثابت استفاده کرد. MS9520 Voyager با تمام ویژگی های مشابه MS9540 همراه است، به استثنای CodeGate.

تمامی دستگاه های گروه داتیس دارای گارانتی هستند.

Metrologic MS9520 Voyager به عنوان Metrologic Instruments MS9520 Voyager نیز شناخته می شود.

برچسب خرد شونده – لیبل لایه شونده 100*100

لیبل لایه شونده یا برچسب خرد شونده بصورت رول در ابعاد و چیدمان مختلف موجود می باشد. حتما مشاهده کرده اید که گاها هنگام کندن برچسب برخی محصولات تکه تکه می شود و یا یک لایه از خود بر روی محصول به جا می گذارد. این دسته را لیبل لایه شونده یا برچسب خرد شونده می نامند.

برچسب خرد شونده سفید – لیبل لایه شونده 55*15

لیبل لایه شونده بصورت رول در ابعاد و چیدمان مختلف موجود می باشد. موارد استفاده : بعنوان برچسب امنیتی بر روی دستگاه ها و اموال اداری بعنوان برچسب مقاوم برای شماره گذاری و شناسایی آنهاقابلیت چاپ در چاپگرهای برچسب را دارند و می توان اطلاعات متغییر را بر روی آنها چاپ کرد.از نظر نوع جنس بسیار ضخیم تر از دیگر لیبل ها می باشند.

برچسب سبز رنگ ضد آب – لیبل PVC 20*10

برچسب یا لیبل PVC پی وی سی در واقع در مواردی که لیبل کاغذی کارایی ندارد، قابل استفاده است. این برچسب ها حالت پلاستیکی دارند و تا 80 درجه سانتیگراد حرارت و گرما را تحمل می کنند. مقاوم در برابر کشش هستند و در مقابل عوامل محیطی مانند باد و باران و گرمای آفتاب و مواد شوینده مقاوم هستند.

برچسب ضد آب – لیبل سفید 100*100 PVC

برچسب ضد آب یا لیبل PVC پی وی سی در واقع در مواردی که لیبل کاغذی کارایی ندارد، استفاده می شود. این برچسب ها حالت پلاستیکی دارند، تا 80 درجه سانتیگراد حرارت و گرما را تحمل می کنند، دارای مقاومت در برابرکشش هستند، در مقابل عوامل محیطی مانند باد و باران و گرمای آفتاب و مواد شوینده مقاوم هستند. کاربرد لیبل پی وی سی در بخش های لوازم خودرو و لوازم خانگی و دارو سازی می باشد.این لیبل دارای انواع مات و براق می باشد و ضد آب هست،ریبون مناسب برای این نوع لیبل ریبون رزین یا وکس رزین می باشد،بر روی بسته بندی محصولاتی که در معرض رطوبت هستند وبر روی دستگاه ها و اموال اداری بعنوان برچسب اموال و یا پلاک مشخصه دستگاه یا در سازمان انتقال خون و آزمایشگاه ها استفاده می گردد.