خدمات RFID

سیستم بازاریابی یا مارکتینگ (Marketing)

بازاریابی هوشمند

سیستم بازاریابی یا مارکتینگ (Marketing)


بازاریابی یا مارکتینگ

بازاریابی یا مارکتینگ (Marketing) نیازمند است که یک دستگاه موبایل کامپیوتر(هند هلد) در اختیار هریک از عوامل پخش قرار گیرد. این دستگاه جهت ثبت داده های مربوط به عملیات فروش کالا،به هنگام مراجعه به محل مشتریان می باشد. فرد با استفاده از دستگاه موبایل کامپیوتر (هندهلد)، بارکد محصولات درخواستی را به همراه تعداد آن ثبت کرده و همچنین با ثبت اطلاعات مشتری اقدام به صدور فاکتور توسط پرینتر سیار (Mobile Printer) می کند.

بازار یابی هوشمند

 از دیگر مزایای استفاده از هند هلد در زمینه پخش جهت بازاریابی یا مارکتینگ (Marketing):

  • دسترسی به اطلاعات تکمیلی مشتریان توسط عاملین فروش از طریق هند هلد،اطلاعاتی از قبیل تاریخ آخرین فاکتور مشتری، مبلغ آخرین فاکتور، میزان بدهی مشتری و…
  • کاهش خطای انسانی در انجام محاسبات و تحویل کالاها
  • توانایی اعمال سقف مبلغ برای فاکتور های فروش(میزان این سقف ( حد پایین و حد بالا ) براساس اطلاعات گذشته مشتری وسیاست های مربوط به فروش اعمال می گردد.)
  • اعمال قوانین برای نحوه تسویه حساب با مشتری (با توجه به اطلاعات گذشته مشتری و قوانین اعمالی از سوی شرکت برای میزان نقد،مبلغ چک،تاریخ چک،مانده حساب و…)
  • انتقال سریع اطلاعات به سیستم مرکزی و …

در این حالت مشتری تعیین کننده تعداد خرید از شخص بوده و پس از تایید خریدار فاکتور صادر میگردد. از دستگاه‌ هایی مانند هند هلد و … استفاده می‌نماید، با در اختیار داشتن فرمی که در آن شخص میتواند فاکتور صادر نماید فاکتور مورد نظر صادر میگردد.

سخت افزار مورد نیاز : هند هلد

 


جهت دریافت مشاوره رایگان و درخواست اجرای سیستم با  گروه داتیس تماس بگیرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *